We hebben afgelopen weekend mooie clubkampioenschappen gehad en alle leden hebben kunnen laten wat ze allemaal geleerd hebben.
Hieronder alvast een overzicht van de winnaars, de foto`s van de springlessen en de wedstrijden van zondag staan op desite de ander komen zo snel mogelijk.
Maandag 1 recreanten 1 | 1 | Yarek Szejnoga | ||
Maandag 1 recreanten 1 | 2 | Vasco de Laat | ||
Maandag 1 recreanten 2 | 1 | Koert Marcelissen | ||
Maandag 1 recreanten 2 | 2 | Youri Emmen | ||
Maandag 1 Selectie 1 | 1 | Stijn Antonissen | ||
Maandag 2 recreanten | 1 | Tibbe Leniger | ||
Maandag 2 recreanten | 2 | Emiel van Gool | ||
Maandag 2 Selectie | 1 | Niels Witlox | ||
Maandag 3 selectie 1 | 1 | Pieter van Beerendonk | ||
Maandag 3 selectie 2 | Sai-Salvador Boers | |||
Dinsdag 1 | 1 | Margriet Hurkmans | ||
Dinsdag 1 | 2 | Iris van Dam | ||
Dinsdag 1 | 3 | Laura Picokrie | ||
Dinsdag 1 | 4 | Esra Somers | ||
Dinsdag 1 | 5 | Lot van Iersel | ||
Dinsdag 2 | 1 | Imke van Baast | ||
Dinsdag 2 | 2 | Amelie Louer | ||
Dinsdag 2 | 3 | Floor Schouten | ||
Dinsdag 2 | 4 | Simone van Heel | ||
Dinsdag 2 | 5 | Suze Bakker | ||
Dinsdag 3 | 1 | Melinda Klaassen | ||
Dinsdag 3 | 2 | Jinte van Maanen | ||
Dinsdag 3 | 2 | Kim Brekelmans | ||
Dinsdag 3 | 3 | Sanne van Laerhoven | ||
Instap D2 | 1 | Suus Roosen | ||
Instap D2 | 2 | Meike Verhoeven | ||
Pre Instap | 1 | Fenne van der Velden | ||
Pupil 1 D1 | 1 | Rosa-Lin Sterke | ||
Pupil 2 D1 | 1 | Britt van Liempd | ||
Pupil 2 D1 | 2 | Yuna van de Wiel | ||
Pupil 2 D2 | 1 | Isis-Ananda Boers | ||
Pupil 2 D2 | 2 | Meeke Verschuuren | ||
dinsdag 4 en 5 | 1 | Nienke Schouten | ||
dinsdag 4 en 5 | 2 | Julie Dirkx | ||
dinsdag 4 en 5 | 1 | Ilse Oomen | ||
dinsdag 4 en 5 | 2 | Nicole de Cort | ||
dinsdag 4 en 5 | 1 | Inge van Erp | ||
dinsdag 4 en 5 | 2 | Charlotte Jansen | ||
dinsdag 4 en 5 | 1 | Nienke Verstijnen | ||
dinsdag 4 en 5 | 2 | Elke van Velthoven | ||
teamwedstrijd | 1 | Balancing Beauties | ||
dinsdag 4 en 5 | 2 | Turning Chicks | ||
3 | Team Spetter | |||
4 | The gracefull Gymnast | |||
Woensdag 1 – Jeugd recreanten | 1 | Mika Vervoort | ||
Woensdag 1 – Jeugd recreanten | 2 | Floris van Goudswaard | ||
Woensdag 1 – Jeugd selectie | 1 | Tibbe Leniger | ||
Woensdag 1 – Jeugd selectie | 2 | Meagan van Helden | ||
Woensdag 2 junior recreanten | 1 | Sanne Janssen | ||
Woensdag 2 junior recreanten | 2 | Jesse van den Dries | ||
Woensdag 2 junior recreanten | 3 | Niels Witlox | ||
Woensdag 2 junior selectie | 1 | Charlotte Janssen | ||
Woensdag 2 junior selectie | 2 | Lotte Hultermans | ||
Woensdag 2 junior selectie | 2 | Merijn van Helden | ||
Woensdag 2 junior selectie | 3 | Eke Snoeren | ||
Woensdag 2 junior selectie | 4 | Femke Reinders | ||
Woensdag 3 – Selectie | 1 | Loes Hoppenbrouwers | ||
Woensdag 3 – Senior Recreanten | 1 | Lisa Verhoeven | ||
Woensdag 3 – Senior Recreanten | 2 | Femke Smits | ||
Donderdag 1 | 1 | Guusje Janssen | ||
Donderdag 1 | 1 | Sari Knops | ||
Donderdag 1 | 2 | Lisa Snijders | ||
Donderdag 1 | 3 | Milou van Gastel | ||
Donderdag 1 | 4 | Femke Brekelmans | ||
Donderdag 1 | 5 | Binah van de Laar | ||
Donderdag 2 | 1 | Emma Nijkamp | ||
Donderdag 2 | 2 | Fenna Buijs | ||
Donderdag 2 | 3 | Annemijn de Wit | ||
donderdag 3 | 1 | Julia Swinkels | ||
donderdag 3 | 2 | Jasmijn Meeuwisse | ||
donderdag 3 | 3 | Lindy van Vugt | ||
donderdag 4 | 1 | Chris van Heel | ||
donderdag 4 | 2 | Malou Rosenbrand | ||
donderdag 4 | 3 | Bregje Versteeg | ||
donderdag 4 | 4 | Jamie van den Tillaar | ||
donderdag 4 | 1 | Pleun de Laat | ||
vrijdag selectie1 donderdag 4 | 1 | Robin de Graaf | ||
zaterdag selectie1 donderdag 4 | 1 | Sara van den Berg | ||
vrijdag selectie 2 | 1 | Lotte Hultermans | ||
vrijdag selectie 2 | 1 | Laura Vugts | ||
vrijdag selectie 2 | 2 | Sophie van Hest | ||
donderdag 5 | 1 | Nicky Peijen | ||
donderdag 5 | 2 | Nikki Oversier |