Lestijden

Maandag Tijden Trainer
Ouder/Kind gym 09:00 – 10:00 Anja Looije
Meisjes turnen (geboortejaar 2005-2006-2007 + selectie) 16:15 – 17:15 Mark van Dongen
Jongens turnen 1 (6-8 jaar, vanaf gr.3 basisschool) 17:30 – 18:30 Nick Arts
Jongens turnen 2 (9-11 jaar) 18:30 – 19:30 Nick Arts
Ladies Fit 20:30 – 21:30 Astrid Siebers
Dinsdag Tijden Trainer
Meisjes turnen 1 (vanaf gr.3 bs, geboortejaar 2010-2011) 16:00 – 17:00 Benja van Beerendonk
Meisjes turnen 2 (geboortejaar 2008-2009) 17:00 – 18:00 Benja van Beerendonk
Meisjes turnen 3 (geboortejaar 2008 + selectie) 18:00 – 19:00 Benja van Beerendonk
Meisjes turnen 4 (geboortejaar 2002, 2001, 2000 + selectie) 19:00 – 20:00 Yvonne Verspeek
Meisjes turnen 5 (geboortejaar vanaf 1999 + selectie) 20:00 – 21:00 Yvonne Verspeek
Woensdag Tijden Trainer
Peuter-kleutergym (vanaf 3 jaar + jongste kleuters) 15:00 – 16:00 Anja Pijnenburg/Ingeborg van Gorp
Kleutergym (5,6 jaar, oudste kleuters) 16:00 – 17:00 Anja Pijnenburg/Ingeborg van Gorp
Springles 1 (>6 jr, vanaf groep 3 basisschool) 17:00 – 18:00 Angela van Esch
Springles 2 (jeugd en jeugdselectie) 18:00 – 19:00 Angela van Esch
Springles 3 (junioren 2 en selectie junioren) 19:00 – 20:00 Angela van Esch
Springles 4 (junior 1 en selectie en senioren) 20:00 – 21:00 Angela van Esch
     
Donderdag Tijden Trainer
Meisjes turnen 1 (vanaf gr.3 bs, geboortejaar 2010-2011) 15:45 – 16:45 Helga van Beerendonk (tijdelijk)
Meisjes turnen 2 (geboortejaar 2008-2009) 16:45 – 17:45 Helga van Beerendonk (tijdelijk)
Meisjes turnen 3 (geboortejaar 2007-2008 + selectie) 17:45 – 18:45 Jessica van Esch
Meisjes turnen 4 (geboortejaar 2004-2005 + selectie) 18:45 – 19:45 Hedy van Hassel en Jessica van Esch
Meisjes turnen 5 (geboortejaar 2003-2004 + selectie) 19:45 – 20:45 Hedy van Hassel en Jessica van Esch
Heren recr. Volleybal 20:45 – 22:15 Jan Pijnenburg
Vrijdag Tijden Trainer
Selectiegroep turnen 1 15:45 – 17:30 Anca van Hulten
Selectiegroep turnen 2 17:30 – 19:00 Yvonne Verspeek
Selectiegroep turnen 3 19:00 – 21:00 Yvonne Verspeek
Zaterdag Tijden Trainer
Selectiegroep turnen za 09:00 – 12:00 Yvonne Verspeek
Selectiegroep springen za 12:00 – 13:30 Julliet Brokken

Alle lessen vinden plaats in de Schelf mits anders vermeld achter de lesomschrijving.

De telefoonnummers van onze trainers zijn te vinden in ons informatiedossjee.

©2018 Gymnastiek vereniging DOS Udenhout